Aktuality

Veřejné setkání v lokalitě Mexiko/Škvárovna

Veřejné setkání v lokalitě Mexiko/Škvárovna

Zveme vás na veřejné setkání, které se bude konat 23. dubna 2024 od 18:00 ve Sportce, Sportovní 977, Český Brod. Bude se týkat aktuálních a připravovaných investičních záměrů města a dalších témat místní části. Setkání se zúčastní starosta města Tomáš Klinecký, místostarostka Markéta Havlíčková a místostarosta Milan Majer.

 

11.04.2024 Všechny aktuality

9. zasedání zastupitelstva města

9. zasedání zastupitelstva města

Starosta města si Vás dovoluje pozvat na 9. zasedání Zastupitelstva města Český Brod, které se uskuteční v pondělí 15. dubna od 18:00 hodin v obřadní síni českobrodské radnice. Zasedání můžete sledovat v přímém přenosu online na našem YouTube kanálu ZDE. Navržený program naleznete ZDE.

08.04.2024 Všechny aktuality

Chemické čištění chodníků

Chemické čištění chodníků

Tento týden bude probíhat chemické čištění chodníků. Jejich odplevelení zajistí externí firma na základě požadavku technických služeb. Zdravotně nezávadný herbicid bude aplikován pouze postřikovačem s možností kontroly plochy aplikace. Aplikace bude provedena pouze na chodníky a komunikace a nebude zasahovat do trávníků a okrasných záhonků. Dbejte prosím zvýšené opatrnosti o vaše domácí mazlíčky a děti.

08.04.2024 Všechny aktuality

Mimořádná situace na veřejném vodovodu

Mimořádná situace na veřejném vodovodu
Během spouštění nových vodovodních zdrojů pitné vody došlo k neočekávaným technickým potížím a tím ke zvíření sedimentů oxidů železa ve vodovodním řadu a výskytu zákalu v pitné vodě v části města. Mírný zákal by neměl představovat akutní zdravotní riziko. V případě výskytu výrazného zákalu, či zápachu (což nepředpokládáme) doporučujeme z důvodu předběžné opatrnosti nepoužívat pitnou vodu k přímé spotřebě. Na nápravě situace se aktuálně pracuje a dále dle potřeby bude také probíhat odkalování vodovodního řadu. Společnost 1.SčV se Vám omlouvá za způsobené potíže a děkuje za trpělivost a pochopení.
04.04.2024 Všechny aktuality
Copyright © Město Český Brod, 2005-2024 | Přístupnost | GDPR | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist